Ukupno: 719127
Školski list 2008./09.

Školski list "Eko" školske godine 2008./2009.

Školski novinari su se uhvatili pera i bili u akcijama. Rezultat njihova rada je pred vama!

Intervjuirali smo Ravnateljicu na odlasku i predstavili novu.

I ove smo godine ponosni na školske i izvanškolske uspjehe svih naših učenika. Svoje kreativnosti i raznovrsne talente, učenici su prikazali u svojim radovima - poeziji, prozi... A ponovno smo bili aktivni i u mnogim akcijama, kojima se uvijek iznova veselimo!

U mozaiku donosimo razne zanimljive teme. Saznajte što je "in" a što "out"! Nasmijte se uz šale, viceve i bisere iz školskih klupa!

Rastanci su sastavni dio naših života, ali teško je prihvatiti da više nema našeg dragog profesora Roberta Labinca...

Uredništvo lista - 4.i, ovim se brojem lista oprašta od čitatelja i srednjoškolskih klupa!

Bilo bi nam drago da "neki novi klinci" nastave naš rad, i zato pišite, maštajte i budite svoji!

VAŠE UREDNIŠTVO