Najuspješniji odgojno-obrazovni djelatnici u 2018./2019.godini
Autor: Đurđica Kolar, 9. 10. 2019.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja je po prvi put u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu na Dan učitelja nagradilo najboljih 510 odgojno-obrazovnih djelatnika, a među nagrađenima su i djelatnice naše škole Vesna Pegan prof.savjetnik i  Dolores Guštin prof.savjetnik. Zbog sudjelovanja na Eurostatovoj radionici za nastavnike, svečanoj dodjeli priznanja nije bila nazočna profesorica Dolores Guštin.

Popis svih nagrađenih odgojno-obrazovnih djelatnika nalazi se u privitku.

Na temelju Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima (NN, br. 53/2019.), Povjerenstvo za nagrađivanje najuspješnijih odgojno-obrazovnih radnika izabralo je 510 izvrsnih pojedinaca koji su omogućili kvalitetno obrazovanje učenicima u školskoj godini 2018./2019.