Mjuzikl "Škola snova"
Autor: Đurđica Kolar, 13. 5. 2019.

Mjuzikl „Škola snova“ prenosi jednu snažnu motivacijsku poruku, upućenu svim mladim osobama i onima koji se tako osjećaju, jer naglašava vjeru u vlastite snove. Današnje društvo često puta djeluje obeshrabrujuće i demotivirajuće, a vlastiti snovi padaju u zaborav. Stvarnim kadrovima mjuzikl prikazuje priču jedne hrabre spremačice škole koja unatoč vlastitim nemogućnostima i neprilikama uspijeva pokrenuti lavinu promjena, između učenika škole, i ostaviti pozitivan trag na svoju okolinu.

Riječ je o zajedničkoj ideji dviju udruga; Glazbeno-kreativnog centra „Glazbeni vrtuljak“ i Društva sportske rekreacije „ ZUMBA RIJEKA“, ChikaZ. Ideja o nastanku projekta nastala je prema već postojećem filmu – musiclu iz 2017-te godine „The Greatest Showman“ koji je osmišljen i prilagođen dječjem uzrastu i izvođenju.

Učenice naše škole Sara Astafović, Lorena Forgić i Paola Krpan sudjeluju u izvedbi mjuzikla.

Premijerna izvedba mjuzikla održat će se 17. i 18. svibnja u 19 sati u Hrvatskom kulturnom domu na Sušaku.

Karte  možete nabaviti na web stranici www.mojekarte.hr ili osobno u Dallas music shopu, Foto Reviji, New sound Matulji i KD Kostrena.

Najava mjuzikla vidljiva je na linku https://www.youtube.com/watch?v=lvwnAhYSlEY , a više informacija potražite na njihovim društvenim mrežama (Facebook stranica Mjuzikl „Škola snova“).